Rengjøring

Vaskeliste for Tau bedehus 2019 / 2020

Vask:
Melding til alle som vaskar på bedehuset:
Takk for at du er med og vaskar,- du gjer ein kjempe jobb!!
Minner om at kvart vaskelag sender ei påminning/sms til dei neste på lista.

Dersom det ikkje passar for deg, prøv å ordne/bytte sjølv.
Pass på at det er reint heile veka, planlegg vask etter bedehuskalendaren.

Helsing Bedehusstyret v/Helge Thingbø

Uke Dato Ansvar for renhold 2019/2020
16 15.04-21.04 Leiv Malvin Eggebø, Bodil Nessa, Kari Fiskå
17 22.04-28.04 Aud og Sigurd Kleven, Gunvor og Endre Stople
18 29.04-05.05 Gerd Elin Løge, Siv Mette Helleland, Kristin Nordbø
19 06.05-12.05 Helga Stople, Gudrun Gjerde, Elly Halsne
20 13.05-19.05 Brynhild Samuelsen, Tove Fiskå, Solfrid Helleland Holta
21 20.05-26.05 Kristin Kleven, Aud Veland, Kari/Henrik Thingbø
22 27.05-02.06 Monica Karlsson, Olaug Thingbø, Berit Nag
23 03.06-09.06 Sigrunn Fiskå, Inger Madland, Ingrid Nilson
24 10.06-16.06 Hilde Nordbø, Ruth Helen Stokkeland, Hanne T. Kleven,
25 17.06-23.06 Gerd Nordbø, Gunn Marte Bull, Randi Helen Hatleskog
26 24.06-30.06 June Bjørheim, Monica Nordbø, Gøril Fiskå
27 – 32 01.07-11.08 Sommerferie
33 12.08-18.08 Reidun Gerhardsen, Synnøve Nygård, Ruth Nina Rypestøl
34 19.08-25.08 Lene Riskedal, Maryanne Berge, Eivind Vik,
35 26.08-01.09 Leiv Malvin Eggebø, Bodil Nessa, Kari Fiskå
36 02.09-08.09 Aud og Sigurd Kleven, Gunvor og Endre Stople
37 09.09-15.09 Gerd Elin Løge, Siv Mette Helleland, Kristin Nordbø
38 16.09-22.09 Jette Østerhus, Selmer Halsne, Torbjørn Kleven
39 23.09-29.09 Helga Stople, Gudrun Gjerde, Elly Halsne
40 30.09-06.10 Brynhild Samuelsen, Tove Fiskå, Solfrid Helleland Holta
41 07.10-13.10 Kristin Kleven, Aud Veland, Kari/Henrik Thingbø
42 14.10-20.10 Monica Karlsson, Olaug Thingbø, Berit Nag
43 21.10-27.10 Sigrunn Fiskå, Inger Madland, Ingrid Nilson
44 28.10-03.11 Hilde Nordbø, Ruth Helen Stokkeland, Hanne T. Kleven,
45 04.11-10.11 Gerd Nordbø, Gunn Marte Bull, Randi Helen Hatleskog
46 11.11-17.11 June Bjørheim, Monica Nordbø, Gøril Fiskå
47 18.11-24.11 Reidun Gerhardsen, Synnøve Nygård, Ruth Nina Rypestøl
48 25.11-01.12 Lene Riskedal, Maryanne Berge, Eivind Vik,
49 02.12-08.12 Leiv Malvin Eggebø, Bodil Nessa, Kari Fiskå
50 09.12-15.12 Aud og Sigurd Kleven, Gunvor og Endre Stople
51 16.12-22.12 Gerd Elin Løge, Siv Mette Helleland, Kristin Nordbø
52 23.12-29.12 Jette Østerhus, Selmer Halsne, Torbjørn Kleven
1 30.12-05.01 Helga Stople, Gudrun Gjerde, Elly Halsne
2 06.01-12.01 Brynhild Samuelsen, Tove Fiskå, Solfrid Helleland Holta
3 13.01-19.01 Kristin Kleven, Aud Veland, Kari/Henrik Thingbø
4 20.01-26.01 Monica Karlsson, Olaug Thingbø, Berit Nag
5 27.01-02.02 Sigrunn Fiskå, Inger Madland, Ingrid Nilson
6 03.02-09.02 Hilde Nordbø, Ruth Helen Stokkeland, Hanne T. Kleven,
7 10.02-16.02 Gerd Nordbø, Gunn Marte Bull, Randi Helen Hatleskog
8 17.02-23.02 June Bjørheim, Monica Nordbø, Gøril Fiskå
9 24.02-01.03 Reidun Gerhardsen, Synnøve Nygård, Ruth Nina Rypestøl
10 02.03-08.03 Lene Riskedal, Maryanne Berge, Eivind Vik,
11 09.03-15.03 Leiv Malvin Eggebø, Bodil Nessa, Kari Fiskå
12 16.03-22.03 Aud og Sigurd Kleven, Gunvor og Endre Stople
13 23.03-29.03 Gerd Elin Løge, Siv Mette Helleland, Kristin Nordbø
14 30.03-05.04 Jette Østerhus, Selmer Halsne, Torbjørn Kleven
15 06.04-12.04 Helga Stople, Gudrun Gjerde, Elly Halsne
16 13.04-19.04 Brynhild Samuelsen, Tove Fiskå, Solfrid Helleland Holta
17 20.04-26.04 Kristin Kleven, Aud Veland, Kari/Henrik Thingbø
18 27.04-03.05 Monica Karlsson, Olaug Thingbø, Berit Nag
19 04.05-10.05 Sigrunn Fiskå, Inger Madland, Ingrid Nilson
20 11.05-17.05 Hilde Nordbø, Ruth Helen Stokkeland, Hanne T. Kleven,
21 18.05-24.05 Gerd Nordbø, Gunn Marte Bull, Randi Helen Hatleskog
22 25.05-31.05 June Bjørheim, Monica Nordbø, Gøril Fiskå
23 01.06-07.06 Reidun Gerhardsen, Synnøve Nygård, Ruth Nina Rypestøl
24 08.06-14.06 Lene Riskedal, Maryanne Berge, Eivind Vik,
25 15.06-21.06 Leiv Malvin Eggebø, Bodil Nessa, Kari Fiskå
26 22.06-28-06 Aud og Sigurd Kleven, Gunvor og Endre Stople